Jóga Dnes Speciál říjen 2018

79 Kč

Jóga Dnes SPECIÁL s tématem „Úklid v hlavě“

Předplatné časopisu Jóga Dnes si můžete objednat online, výhodnější cena, poštovné zdarma a dodání až do vaší schránky! https://www.jogadnes.cz/predplatne/

1. října vychází v pořadí druhé speciální vydání časopisu Jóga DNES, které je tematicky laděné do přicházejícího podzimního období.

V první polovině Speciálu se obrátíte sami k sobě a ke svému nitru – seznámíte se s technikami pro očistu mysli teď a tady, dokážeme vám, že meditovat zvládne opravdu každý a představíme vám různé přístupy k tomu, jak si efektivně uklidit v hlavě.

Druhá polovina Speciálu je věnována 40 receptům na pokrmy pro lehkost a energii, které jsou pro přehlednost rozděleny na vegetariánské, veganské, bezlepkové a zdravé dezerty. Nezapomínáme ani na ájurvédu a ájurvédské recepty pro zahřátí a vyrovnání rovnováhy.

Ve speciálu navíc najdete 16 interaktivních stran, které lze vystřihnout a použít k práci na sobě samém. Očista prostoru, vztahů a mysli, zaznamenávání dobrozvyků či formulace svých přání – to je obrácení se do nitra, které je pro podzimní chmurné dny jako dělané.

Jóga Dnes SPECIÁL – Úklid v hlavě pomůže všem rozjasnit nejenom mysl a duši, ale pomůže i tělu se díky józe cítit dobře.


Dostupnost skladem
 

Produkt je zařazen v kategorii:
» Knihy a časopisy » Časopis JÓGA DNES » SPECIÁL Jóga dnes

 Další SPECIÁL Jóga dnes