Balíček Speciál Jóga dnes 2018

"Balíček Speciál Jóga dnes 2018"
není v prodeji

Produkt již není dostupný.


Balíček Speciál Jóga dnes 2018

Speciální balíček, v němž naleznete diář Vaška Krejčíka na rok 2019 spolu s plakátem pozic jógy. Součástí balíčku jsou speciály časopisu Jóga dnes roku 2018.

DIÁŘ Žijte jógu 2019

Chcete mít svůj rok originální, dynamický a radostný? Nepohrdnete občasnou motivací, nebo příkladem? Rádi přemýšlíte a uvažujete o kráse, józe a klíčujete své emoce? Mé blogové vnímání pestrobarevného světa, duše a také zamyšlení vám přináší diář Žijte jógu 2019. 
Pestrobarevný svět našich životů, těla i mysli nás překvapuje každý den. Každý den se potkáváme s množstvím nejrůznějších situací, které nás proškolují a ukazují nám, čím se máme zabývat. Při správném chápání nás vedou k tréninku našich postojů ke všemu, co se děje. Tolik barev, od bíle k černé, od žluté ke zlaté má svět, a mysl také. 
A tak pojďte objevovat svá zákoutí, zaznamenávejte si vše, kreslete si, co přichází, a každý večer pročistěte svou mysl, abyste do dalšího dnes vstoupili čistí, nepřetížení a s radostí. 

Plakát ŽIJTE JÓGU PLAN

S plakátkem o rozměrech 360 x480 mm můžete cvičit jógu. Stačí ho jen rozložit, položit na podložku a jednu pozici za druhou nechat rozvíjet v rytmu dechu, dle svých schopností a možností. 

Jóga Dnes Speciál duben 2018

V kabelkovém formátu speciálu naleznete 47 jarních receptů (vegetariánské, veganské, bezlepkové, zdravé dezerty), rozhovor s Veroniku Arichteva, jógové sestavy pro detox a kondici nebo čínský, ájurvédský, naturopatický a západní pohled na očistu a hubnutí s mnoha podrobnými postupy na to, jak podpořit svou jarní energii a připravit se na léto. Spolu s tipy, které provází celý speciál si tak můžete sestavit váš individuální jarní restart, díky kterému shodíte přebytečné zimní kilogramy a očistíte svůj organismus. Čeká vás plno stran zdravého jídla, tradičních ale i netradičních přístupů k jaru a samozřejmě nespočet tipů a inspirace!

Jóga Dnes Speciál říjen 2018

V první polovině Speciálu se obrátíte sami k sobě a ke svému nitru – seznámíte se s technikami pro očistu mysli teď a tady, dokážeme vám, že meditovat zvládne opravdu každý a představíme vám různé přístupy k tomu, jak si efektivně uklidit v hlavě. Druhá polovina Speciálu je věnována 40 receptům na pokrmy pro lehkost a energii, které jsou pro přehlednost rozděleny na vegetariánské, veganské, bezlepkové a zdravé dezerty. Nezapomínáme ani na ájurvédu a ájurvédské recepty pro zahřátí a vyrovnání rovnováhy. Ve speciálu navíc najdete 16 interaktivních stran, které lze vystřihnout a použít k práci na sobě samém. Očista prostoru, vztahů a mysli, zaznamenávání dobrozvyků či formulace svých přání – to je obrácení se do nitra, které je pro podzimní chmurné dny jako dělané.


Dostupnost více než týden
 

Produkt je s dalším zbožím v kategoriích:
» Knihy a časopisy » Časopis JÓGA DNES » SPECIÁL Jóga dnes
» Knihy a časopisy » Zápisníky

 Další SPECIÁL Jóga dnes